Anna oma tagasiside siin

Hea teekaaslane!
Siia saad jätta oma tagasiside minupoolt osutatud nõustamise kohta või kommenteerida meie ühist koostööd. Sinu rahulolu on minu südameasi ja tagasiside abil on mul võimalus teha oma tööd veel paremini!
Tänades,


Sellel postitusel on 54 vastust

Evelin., ma tänan sind et olid olemas ja mind aitasid. Siiani tänan inimesi enda ümber ja naeratan. Ja ise usaldan elu ja igal hommikul kui ärkan siis tänan sind oma mõtetes! Ilusat päeva sulle ja ma tänan, et tulid meie ellu!
H
17. august 2018
Mõtlen väga tihti Su peale.... Ja kui taban end taas mõttelt, mis kõik on vaja veel ära teha ja kuhu on veel vaja jõuda (ja seda on ikka liiiga tihti), siis tuleb mul jälle sügavalt sisse hingata ja endale meenutada: "oota, ma pidin ju lihtsalt kulgema ... jah ... ma kulgen!"
Ma ei jõua Sind ära tänada, et oled olnud mulle nii suureks toeks ja aitasid mul üle elada mu senise elu kõige raskema perioodi. Jättes kõrvale, et oled terapeut, oled olnud mulle ka tõeline sõber. Ilusat sõbrapäeva Sulle, armas Evelin!
K
17. august 2018
Hea on vahepeal ikka rääkida. Ma ju tean küll, aga ikka on hea taas asju endale meelde tuletada. Mul on kohe jälle uusi mõtteid :)
T
17. august 2018
Mul läheb hästi, hing on rahulikum ja kergem on olla. Aitäh!
A
17. august 2018
Ma olen nii rahul ja samas ka üllatunud. Midagi on muutunud. Tunne, käitumine, suhtumine Temas. Mul on endal parem ja samas ka püüan ise ennast parandada või vaos hoida. Hea tunne on :) Tunnen, et see pole näitamine, vaid ta tõesti soovib edasi jätkata :)
Lihtsalt pidin seda sulle ütlema :)
K
6. september 2018
Armas Evelin,
Täna just mõtlesin sinu peale:) Aitähh,et uskusid minusse siis kui ma seda ise ei teinud. Olen väga tänulik, et sa tulid mu ellu. Sain sinult palju tuge ja abi.
Kõike kõige paremat sulle soovides Eve :)
Eve
21. jaanuar 2019
Käisin esimest korda ja sain palju kasulikku uut mida mõelda või mida oma elus muuta. Oli igati kasulik.
Eino
26. jaanuar 2019
vaid 2 tundi nõustamist ja mina olen vaba aastaid pinavast problmeeist. Väga hea nõustamine, soovitan!
F.
27. jaanuar 2019
Õiged laused õigel hetkel. Teistmoodi vaatenurk ja pärast teistmoodi olemiskogemus.
Avo
31. jaanuar 2019
Evelin on parim nõuandja. Südamest tänulik, et elu meid kokku viis!
Kaia
20. märts 2019
U decreased my stress level mam I'm thankful to you
Seriously, mam, u filled New energy in me, mam. I'm improved slept well. My anxiety levels got decreased.
Hema
9. aprill 2019
U are a gift to me by God
I really feel relax, Its all your effort. Best videos, best motivation
Zeezhan
9. aprill 2019
It was useful, it helped me make sense of some very important things in my life. I'm feeling OK thank you! I think what you're doing is noble and I hope you receive blessings for it.
Alph
19. aprill 2019
Aitäh, Imelised hinged selle kauni tagasiside eest. Kõik sõnad on nagu liigsed. Suur õnn ja au on olnud olla osaline teie teekonnal.
Kummardan!
Evelin Vahter
21. aprill 2019
Olen viimased 20 aastat vaevelnud ja otsinud abi erinevatest kohtadest, ja nõustaja Evelini tervenemise ja taastumise kogemus aitas mind lõpuks.
T.
8. mai 2019
See oli kõige parem juhitud grupi-meditatsioon, mida ma kunagi kaasa olen teinud, aitäh!
Thorgate Management OÜ
28. juuni 2019
Ma ei jõua sind ära tänada, Evelin!
C
14. juuli 2019
Tere, hea Evelin,
Tahaksin Sind tänada tänase kohtumise eest – et me nii ruttu ühendusse saime, ja et Sa täna tulid.
Ma ei tea, mis juhtus, aga ma pole end aastaid nii hästi ja rahulikult tundnud kui täna, pärast Sinu lahkumist. Paineid, masendust, ärevust, viha ja tülpimust, mis on mind saatnud nii kaua kui mäletan, enam ei ole... ja ma siiralt loodan, et need ei tule tagasi. Esimest korda pärast pikki aastaid ma tunnen, et usun paranemisse ja tahaksin midagi selles suunas ette võtta. Ma viimaks usun, et valust on võimalik vabaneda. Ma enam ei võitle tervenemise suhtes, ja ma siiralt usun, et see on võimalik.
K
17. juuli 2019
Suured, suured tänud. Ta on väga liigutatud, ütles, et nii hea oli rääkida Sinuga, kuna Sa tõesti hoolid ja tahad aidata.
On näha, et tal on, peale teie tänast vestlust, tekkinud kergendustunne.
V
3. oktoober 2019
Nõustamisoskused on teile ülevalt poolt kaasa antud...
Piret
13. märts 2020
Mul läheb hästi. Sellist vabanemist ja kergust kui pärast sinuga kohtumist ei olnud ma ammu tundnud. Nüüd on need mõtted vaja igapäevaselt hoida.
Aitäh!
Kati
6. mai 2020
Aitäh!
Ja meil on nüüd palju paremini :)
Ari
22. mai 2020
Nagu koorem oleks õlgadelt langenud... Aitäh!
Anne-Mai
28. juuli 2020
Du bist das beste was mir bis jetzt während meine krankheit passiert ist!
Karl Heldmann, Deuchland
9. august 2020
Tere Evelin,
Tahtsin sind tänada, et oled teinud youtube eestikeelse Juhitud meditatsiooni video. Olen suures leinas ja sinu video aitab mind kohta kus ma oma muredele ei mõtle ja saan lihtsalt olla. See aeg seal ilusas kohas on hindamatu väärtusega. Aitah Sulle. Oled mu abistaja.
H
3. detsember 2020
Ma tänan, ja kuidas veel! Mõtteid on palju.
K
3. detsember 2020
Mul ei ole koroonahirmu, aga kasutasin dialoogi põhja enda probleemide jaoks ning sain mitmele emotsioonile jälile. Kuna olen TMK-d õppinud, siis proovisin vabastada need emotsioonid ja läksin seejärel dialoogiga edasi. Sellega saab päris kaugele minna. Lõpus tuli tänulikkus :)
Riina
22. detsember 2020
Tere, Evelin, aitäh - et kaasa mõtlesid, toetasid.
Kai
7. jaanuar 2021
Evelin, kui poleks sind, siis ma oleks siiani katki..
Tiit
8. jaanuar 2021
Evelin, sa oled intelligentne, kiire, täpne ja analüütiline. Täiesti imeline. Aitäh, et aitasite mind, suur aitäh. Sa andsid mulle mõned näpunäited, ma mõtlen nende üle ja tegelen iseendaga.
Ma arvan, et sa ei saa ega peaks oma teenust paremaks muutma, sest see on niikuinii juba nii hea.
Kai
6. veebruar 2021
Lõpuks kohtasin inimest, kellel on sama kogemus, millega mina just võitlen, et mind selles aidata. Olen nii tänulik.
Neal
20. aprill 2021
Tänan Sind, et oled andnud inimlikku tuge, mõistmist ja praktilisi nõuandeid.
Eva
22. aprill 2021
Minus oli nii palju pinget, väsimust, stressi ja isegi pettumust ja viha.. ja pärast 1,5 -tunnist nõustamist pöörasid sa mu senised uskumused pea peale ja minu sisse tekkis nii palju uut ruumi, mida saan hakata nüüd tänulikkuse ja armastusega täitma. Aitäh Evelin :)
Hanna
14. september 2021
Jeesus...
NIIII väga palju oli kasu meie eilsest vestlusest hea Evelin!
Armastan sind.
Olen praegu "heas kohas endaga".
Nii suur aitähh Sulle! Eks näis, mis elu edasi toob.
Valeria
21. juuni 2022
Sa oled inimene, kes tõesti aitab!
Aitäh!
Ari
7. juuli 2022
Valisin hoolikalt, kelle juurde kogemusnõustamisele minna, minu puhul seoses tööalase läbipõlemise, depressiooni ja ärevusega. Miski Evelini juures jäi silma ja tundus õige just tema poole abi saamiseks pöörduda.
Evelin on väga eriline nõustaja ja inimesena nii palju elu kogenud, et kohtumised temaga olid alati viljakad. Iga kord sain ma kaasa midagi, millele enne kohtumist ei osanud mõteldagi. Alati suutis ta millegagi üllatada ning minu eelarvamused ja hirmud justkui lahustada- tal on igasugused teraapiavõtted, mida ta vajadusel kasutab :) Tema juurest lahkudes oli lihtsalt öeldes alati hea tunne ja teadmine, et see tund oli kasulikult veedetud ja sammuke on jällegi tervenemise teel edasi astutud.
Olen tänulik ja tean, et tegin õige valiku.
Katri
11. juuli 2022
Armas Evelin! Aitäh Sulle jagamast elutarkusi. Olen tänu Sulle inimesena kasvanud ja targemaks saanud. Oled suure südamega ja üks tugevamaid inimesi, keda olen kohanud.
Marylin
21. juuli 2022
Ma tahan sind südamest tänada. Eile oli esimene õhtu kus ma päriselt üle pika aja naeratasin. Ma läksin magama rahuliku südamega. Mul on siiralt hea meel, et ma oma tee sinuni leidsin.
Marilin
11. november 2022
Aitäh sulle, olen õnnelik ja tänulik!
Lissi
8. jaanuar 2023
Tere,
Tahaksin sulle anda tagasisidet oma tervise kohta. Tüki tunne kurgus on kuskile kadunud. Minu sisse on tulnud rahu tunne. Täna tõustes ei kuumanud mul käed. Tööl olles ikka tuleb ette, et käed kuumavad, aga siis mõtlen nii nagu sa õpetasid.
Tänan Sind abi eest.
Karin
26. jaanuar 2023
Olen 1,5 tundi läbi videokõne saanud enda muret kurta ja minu nõustaja oli nii professionaalne, et suutis minu jutust kõige tähtsamad mured välja selekteerida ja suunata mind õigele teele. Ta andis väga asjalikke soovitusi ja julgustas mind esimesi samme ära tegema. Olen väga tänulik ja soovitan pöörduda professionaalide poole, kui olete hädas!
Olga
28. mai 2023
Tead, kui suur kergus mu sees on. Tunnen, et saan üle pika aja jälle korralikult hingata. Ükski ribi ei takista ega pitsita. Ja tunnen, et vabanesin seisvast energiast. Kõik on jälle liikuvuse ja energiast pakatav. Ja kõik tänu sulle. :)
Ja tead, ma hakkan praegu harjutama sinu juhtnööride järgi objekti vahelist tühjust tekitama ja tühjuse tunnetamist. Ja siis millalgi mõtlen andestamise peale. Ja kui ma sellega iseseisvalt hakkama ei saa, siis tulen sinu juurde ja sa aitad andestada. :)
Lihtsalt nii tänulik olen sulle. ❤️
Chris
28. mai 2023
Ütlen ausalt - meie ühekordsest kohtumisest oli minu jaoks tohutult abi, mõtlen mõndade asjade peale, millest vestlesime, siiamaani! Olen hästi tänulik.
Kristel
6. juuni 2023
Aitäh Evelin. Tunnen, et koos teiega jõuan lõpuks oma probleemide juurteni ja see annab mulle lootust.
Dave
7. juuni 2023
Aitäh Evelin, et panid mind jälle teisi inimesi rohkem mõistma. Oh ja sõnadesse ei saa panna kui tänulik olen, et sain just Sinuga vestelda.
Käti
13. juuni 2023
Täiesti teistsugune nõustamise lähenemine ja kogemus, kui olen enne sind kogenud. Olen väga rahul ja tänulik.
Marge
16. august 2023
Kasutasin dialoogi juhendeid nii enda kui lapse peal. Mulle näib, et töötab paremini lapse peal, aga on olnud abiks ka mulle, kui ärevus tekib.
Sul on äärmiselt rahustav hääl :)
Suur aitäh! Teeme jätkuvalt tööd.
S
17. august 2023
Võin soovitada Evelin Vahter. Ainult parimad arvustused. See vaatab probleemi sügavamale.
Andre
13. oktoober 2023
Dear Evelin, I just wanted to say thank you again for our emergency appointment on Friday. I ended up talking with him yesterday and the conversation went incredibly well, better than I could have expected, bringing us even closer to each other. I am grateful for you and for the work we're doing together.
Ana
22. oktoober 2023
Tere, Evelin - vaatasin ühe, selle paanikahoogude video ära. Ma arvan, et sellest on paljudele minutaolistele foobikutele palju kasu, avab uue vaatenurga.
Kai
26. oktoober 2023
Mulle meeldis see konsultatsioon, tunnen end hästi.
Kadri
2. november 2023
Evelin kaevab, ta kaevab probleemi välja ja pärast on lihtsalt väga hea olla rääkimata uutest mõtetest ja ideedest. Soovitan väga minna oma (igasuguste) küsimustega just Evelini juurde ja mitte karta.
Kristel
8. detsember 2023
Teie videod on väga rahustavad, mis netist leiab :)
Rivo
30. jaanuar 2024
Olen võidelnud paanikahoogudega ja olin pidevas hirmus, et äkki juhtub jälle. Tundsin, et enam ei jaksa ja leidsin enda jaoks Evelini. Esimesest kohtumise hetkest loob Evelin sooja ja hoitud keskkonna, kus on turvaline avada ennast. See on hämmastav, kui õigeid nurki Evelin oskab tabada, mille peale ise kunagi ei ole taibanud mõelda. Ma olen nii õnnelik ja rahul, et Evelini juurde tee leidsin. Armas Evelin, Sa oled tõeliselt imeline hing.
D
7. veebruar 2024
Email again: