RÄNGAST VÄHKTÕVEST TERVEKS ARSTIDE ABITA!

Tõele palju lähemal oleks siiski pealkiri: „Vähktõvest terveks arstide tahte, oskuste ja veendumuste vastaselt!“
Alljärgnev on Valter Sääsk lugu, mitte midagi pole selles välja mõeldud, muudetud ega liialdatud. Valteri lugu oli minu tõukejõuks enesetervendamisega aluatamisel. Olen Sulle, Valter Sääsk, väga tänulik!

Valteri lugu: 

Minu nimi on Valter, olen 71-aastane. Terve elu olen end pidanud praktiliselt terveks, tegelenud spordi ja füüsilise tööga, millegagi pole liialdanud. Umbes kolm aastat tagasi hakkasin tundma ebamugavat valulikkust eesnäärme ja vaagnaluu piirkonnas, kuid pidasin seda mööduvaks põletikuks, mille vastu mõnel korral kasutasin ka põletikuvastaseid ravimeid. Valu andis kord järele, siis taastus uuesti. Kuid möödunud aasta (2009) suvel muutusid valud eesnäärmes ja puusaliigestes nii suurteks, et otsustasin pöörduda perearsti poole. 3. augustil tehtud vereanalüüs näitas, et minu eesnäärme PSA-näitaja oli 99,9 ng/mL kohta (norm 0,0-4,0). Arst ei olnud varem nii kõrget PSA näitajat kohanudki, seepärast laskis teha kordusanalüüsi. 6.augusti analüüs näitas 103,3 ng/mL ja väga halba verd. Järgnes suunamine uroloogi juurde, biopsia, magnet-resonants – ja kontrastainega uuringud. Nende tulemused kõlasid minu jaoks surmaotsusena: väga kaugele arenenud eesnäärme vähk metastaasidega luudesse, liikmetesse ja siseorganitesse. Uroloogi prognoosi kohaselt jäävat mul elada pool aastat, maksimaalselt aasta.

Minu küsimuse peale, kas mitte midagi pole enam võimalik teha, vastas uroloog, et tänapäeva meditsiini käsutuses on vähi vastu ainult neli ravimeetodit: operatsioon, hormoonravi, kiiritus ja keemiateraapia. Minu puhul operatsioonil, kiiritusel ja keemial polevat enam mõtet, hormoontabletid ta kirjutab mulle välja ja võiks kaaluda ka veel kastreerimist. Kui ma otsustan seda teha, siis on ta minu käsutuses. Küsisin, mis mõtet on siis veel kastreerimisel, kui metastaasid on juba kõikjale laiali läinud. Igaks juhuks, vastati. Mina vastasin, et ma jätan nad siiski veel igaks juhuks alles, äkki võib vaja minna. Kuigi ma peale uroloogi sõnu tundsin end lootusetu lihakamakana, esitasin siiski veel küsimusi homöopaatia, ülikõrge sagedusega vibratsioonravi, alateadvuse, mediteerimise ja energia-informatsiooniväljade mõju kasutamise kohta ravimatutena näivate haiguste ravil, kuid minu uroloog vastas selle peale: „Nende asjadega las tegelevad hiromandid ja muud soolapuhujad, meie asi on inimesi ravida. Homöopaatiast oli vist ülikoolis mõned fakultatiivsed loengud, kuid seda ei võtnud keegi tõsiselt“. Mina jällegi, et kõigi nende alternatiivsete ravimeetodite kohta on ju massiliselt uut teavet, informatsioon tungib lausa ise uksest ja aknast sisse, miks te siis ei taha ajaga kaasas käia ja areneda? Doktor jäi mulle vastuse võlgu.

Arsti juurest väljudes tekkis mul tahtmatult mõttes paralleel anekdootidest tuntud Jukuga, kes esimeses klassis sai kuidagi selgeks neli aritmeetika põhitehet, aimamata, et on veel olemas algebra, geomeetria ja trigonomeetria, kõnelemata juba integraal- ja diferentsiaalarvutusest. Näib, et ka meie onkoloogid ja uroloogid valdavad ainult meditsiini-aritmeetika nelja algtehet, olles pimedad ja kurdid uute võimaluste suhtes. Ma vist siiski tegin Jukule selle võrdlusega liiga, sest edasi õppides saab ta arvatavasti selgeks ka ülejäänud matemaatika võimalused, kuid tundub, et kivinenud mõttemaailmaga arstid on endalt sellise võimaluse ise ära võtnud. Kuidas saab praeguses informatsioonitulvas mitte teada ja mitte tunda huvi alternatiivmeditsiini võimaluste vastu? Juba tavainimesed loevad seda ja viivad end asjadega kurssi, miks siis ometi arstid seda teha ei taha? Vahest tekib lausa selline tunne, et arstid nagu ei tahakski, et inimesed terved oleksid. Kõigi muude moraalsete väärtuste kõrval näib ka Hippokratese vanne olevat devalveerunud! Mind teeb alati kurvaks, aga mõnikord kutsub esile lausa homeerilise naeru, kui kuulen raadiost või loen lehest, et järjekordsele hambapasta reklaamile on lisandunud klausel – Eesti Hambaarstide Liit soovitab! Kas Eesti hambaarstid on tõesti otsustanud kooris loobuda oma ülikasumitest, soovitades midagi, mis inimeste hambad terveks teeb? No, kuulge, jätke naljad! Sama lugu näib olevat ka teiste arstidega: nemadki saavad oma boonused ja suure osa sissetulekust suurte farmaatsiakontsernide tooteid inimestele müües. Ostetakse siis, kui ollakse haiged!

Tervele inimesele pole ju ravimeid vaja ja ka arste mitte! Kas minu arutlus on liiga küüniline? Vabandan ausate arstide ees, kuid enamikel juhtudel näib see skeem paika pidavat.

Ja nii ma jäingi oma haigusega kahekesi, arstide surmaotsusega aga üksi. Ma ei luiska, kui ütlen, et isegi kuidagi kergem hakkas. Olen terve elu lootnud vaid iseendale, delegeerimata midagi kellelegi teisele. Minu kreedo on olnud: kui tahad, et midagi oleks hästi tehtud, tee ise!

Minu teadvusse jõudis täie selgusega, et meie meditsiin kujutab endast parimal juhul vaid tulekahjude kustutamise meditsiini, mis võib küll hetkeks patsiendi „tulekahju“ kustutada (tekitades talle selle käigus parandamatuid kõrvalkahjustusi!), kuid teda ei huvita „tulekahju“ tekkimise põhjused.

Sain aru, et ainult minu tahtest ja tarkusest oleneb, kas elada või surra.

Vajasin mingit kinnitust omaenese otsustavusele, seepärast võtsin ette teekonna Kirna mõisasse, mille perenaisest Helle Annikost ja energeetilistest pöörispunktidest olin palju kuulnud. Juba esimene külastus andis võimsa energeetilise laengu, mille olemust ei oskagi täpselt kirjeldada. Ilmselt oli selles nii pr Helle tark ja tähelepanelik diagnostika (mis muide kinnitas ametliku meditsiini otsust, kuid jättis selle fataalsuse üle otsustamise minu enda teha!), hr. Ennu jutustus tema enda imelisest tervenemisest mõisa energiaväljades ja pr. Helle käe all. Muide hr. Enn oli sarnaselt minuga uroloogide ja onkoloogide poolt saadetud koju surema, sest arstid ei suutvat tema päästmiseks enam midagi teha! Diagnoos sama – kaugele arenenud eesnäärme vähk. Vaadates sellest mehest kiirgavat elujõudu ja lastes endasse tema sügavalt filosoofilisi, veidi talupoeglikult lihtsaid, kuid ometi ülimalt tarku arutlusi elu põhitõdede üle, mõistsin, kui kõikvõimas võib olla inimene, kes suudab endas äratada oma alateadvuse kogu selle lõpmatus jõus. Kõik hilisemad külastused ainult suurendasid minu elutahet ja soovi hakata kõigi võimalike vahenditega võitlema oma elu eest. Nii sündis omaenese tervendamise programmi kontseptsioon.

Olen enam kui 20 aastat tundnud tõsist huvi esoteerilise kirjanduse vastu ning lugenud läbi märkimisväärse hulga tõsiseid ja tarku raamatuid. Olgu siinkohal nimetatud ainult mõned, mis on otseselt seotud käesoleva looga (kahjuks on enamik neist venekeelsed):

СЕРГЕЙ КОНОВАЛОВ «Человек и вселенная», «Исцеление души», «Свет заочного лечения», «Путь к здоровью», «Учимся выздоравливать», «Время удивительных открытий» jt.

Sergei Konovalov on S-Peterburis praktiseeriv meditsiinidoktor ja akadeemik, kes on rajanud oma energeetilis-informatsioonilise õpetuse ja kirjutanud seeria raamatuid, „mis ravivad“. (Книга, которая лечит. Энерго-информационное учение).

ВАЛЕРИЙ СИНЕЛЬНИКОВ «Возлюби болезнь свою», «Таинственная сила слова», «Как научиться любить себя», «Сила намерения», jt.

Valeri Sinelnikov on ülemaailmselt tuntud psühhoterapeut, psühholoog, homöopaat ja terve seeria raamatute autor üldsuunitlusega „Alateadvuse saladused“.

ГЕОРГИЙ СЫТИН «Исцеляющие настрои».

ДЖОЗЕФ МЭРФИ «Управляйте своей судьбой», «Новый путь к триумфальной жизни» jt. Joseph Murphy raamat «Teie alateadvuse jõud» on saadaval ka eesti keeles.

Ja muidugi peaaegu kõik Mirzakarim Norbekovi, Aleksander Svijaši jpt. raamatud.

Kõik need autorid väidavad üheselt, et inimene on avatud energeetiline süsteem, mis allub Universumi energia rütmidele. Nähtav ja nähtamatu, füüsiline ja psüühiline kujutavad endast ühe ja sama katkematu protsessi erinevaid aspekte. Kõigel, millega inimene kokku puutub, on oma energeetiline jõud – toidul, mida ta sööb, ümbritseval keskkonnal, kus elab, inimestel, kes teda ümbritsevad. Iga minut reageerib meie keha energia teistele energiatele, kokku puutub. Haigus, nagu ka kõik muu meie Maailmas, allub Universumi üldistele seadustele ja haigus tuleb alles siis, kui inimene neid seadusi tahtlikult või tahtmatult rikub. Kaasaegses meditsiinis jääb kahjuks selgusetuks küsimus füüsilise ja vaimse poole, keha ja teadvuse/alateadvuse vahelistest seostest, puudub arusaam energeetilistest mõjudest kui peamistest haigestumise põhjustest. On vaieldamatu, et inimese organismis eksisteerib nähtamatu energia, millest sõltub tema tervislik seisund ja mida Läänemaailma teadus alles hakkab mõistma. Ometigi sõltub inimese tervis täielikult ENERGIA saabumisest organismi, selle muundumisest ja jaotumisest seal. Organismi taastumisvõime on äärmiselt suur, selleks tuleb ainult tingimused luua! Sellest tulenevalt saab tuleviku meditsiin olla ainult Lääne teadlaste saavutuste ja tehnoloogiate ning Idamaade tuhandeaastaste kogemuste süntees. Praeguseni eksisteerib aga kahjuks kaks täiesti erinevat lähenemist haiguste profülaktikale, diagnostikale ja ravile – Lääne ja Ida oma.

Ümbritsevas maailmas liigub kõik (energia!) ja iga liikumine toob kaasa vibratsiooni tekkimise, mille sageduse määravad ära objekti materjal, tema suurus ja teda ümbritseva keskkonna parameetrid, inimese puhul aga ka tema erinevate organite, rakkude ja kudede tervislik seisund.

Seega meie viie meele kaudu maailma tunnetamise käigus inimene võtab vastu ja dešifreerib informatsiooni, mis on kodeeritud elektromagnetkiirgusse, sest meie nägemine, kuulmine, haistmine, maitsmine ja kompimine toimuvad aatomite tasandil elektromagnetväljade abil. Inimestel ja loomadel on süsteem, mis võimaldab väljastpoolt signaale vastu võtta ja neid sisemise aktiivsuse erinevateks vormideks teisendada.

Andes endale täielikult aru, et minu elu päästmine sõltub ainult minu enda võimest mobiliseerida organismi sisemisi ressursse (alateadvust!), hakkasin koostama tegevuskava lähikuudeks. Lehitsesin veelkord läbi juba varem loetud Konovalovi, Sinelnikovi ja Murphy raamatud, pöörates erilist tähelepanu mõtete puhastamise, mediteerimise, palvete ning mantrate lugemise ja alateadvuse mõjutamise tehnoloogiatele. Mul õnnestus leida ka Joseph Murphy eesti keelde tõlgitud unikaalne raamat „Teie alateadvuse jõud“. Seal toodud näidete põhjal koostasin mulle sobivad mantrad ja palved oma alateadvusele edastamiseks. Mõtete puhastamist peavad kõik nimetatud autorid eriti oluliseks ja seda tuleb teha enne põhilise meditatsiooni juurde asumist. Oma teadvus ja selle kaudu ka alateadvus tuleb vabastada vihast, kadedusest (ka armukadedusest), ahnusest, kättemaksumõtetest, kahetsusest valede otsuste ja tegemata tegude pärast jms. Täie kire ja sisemise põlemisega tuleb paluda andeks ja ka andestada iseendale ja kõigile teistele, kellega olete olnud konfliktis, tänada kõiki, kes on teile halba teinud teile antud õppetundide eest. On vaja mõttes võtta kontakti kõigi oma lähedaste inimestega (ka surnutega), kõigi naistega, kes teil on elus olnud, paludes neilt andeks neile tehtud ülekohtu eest ja samas anda ka neile andeks nende ebaõiglus teie vastu. Kindlasti on vaja kõiki tänada, et nad on oma elu, armastust ja saatust teiega jaganud. Nüüd ja edaspidi ei võta te südamesse iseenda, teiste, oma riigi ega kogu maailma probleeme, vaid olete end sellest kõigest seadnud väljapoole. See on lühidalt uue mõtte- ja sisemaailma kujundamine selleks, et mediteerima asudes jääks kõik negatiivne ja murettekitav teist kõrvale. Te hakkate oma alateadvust mobiliseerima eranditult ja ainult positiivse informatsiooniga.

Mediteerima asudes oleks hea oma uitmõtete peatamiseks mõne minuti jooksul oma keha lõdvestada. Selleks piisab, kui te mõttes „kompate“ oma keha varvastest peani ja annate kõigile piirkondadele „käsu lõdvestuda“. Alguses ei pruugi see õnnestuda, kuid praktiseerimine toob edu. Väga oluline on oma palveid või mantraid lugeda sisemise kire ja paatosega, hõigates (isegi kõrgendatud toonides!) oma alateadvusele käsklusi. Kui võimalik, tehke seda valju häälega, kuid selle võimaluse puudumisel piisab ka mõttes lugemisest.

Kuni ma valmistasin end ette iseenda tervendamise programmiks (raamatute lugemine, Kirna mõisa korduv külastamine, ülikõrgsagedusaparaadi CEM-TECH soetamine, loodusravimite hankimine jms.), oli augustist saanud september ja enne tervenduskuuriga startimist lasksin veelkord teha PSA-analüüsi. 14. septembriks oli PSA näit tõusnud 135,9 ng/mL-ni (ühe kuu jooksul kasv enam kui 30%). See näitas kurjakuulutavalt, kui kiiresti ja pöördumatult haigus organismis arenes.

Esimese mantra koostasin ma endale üldtervendava, mis sobiks igasuguse haiguse puhul. Soovitavalt tuleks kõiki palveid ja mantraid lugeda hommikuti ja õhtuti vähemalt 15-20 minuti jooksul. Minu tekst kõlab järgmiselt:

MA OLEN TERVE (vähemalt 10-12 korda), variatsioonidega, näiteks MA OLEN TÄIESTI TERVE MEES, MA OLEN VEATU vms. Soovitavalt lugemise ajal end ette kujutada noore ja tervena, hea oleks nähtavale kohale riputada oma noorepõlve pilt ja seda lugemise ajal vaadata.

MA OLEN TUGEV (vähemalt 5 korda), püüdes silme ette manada oma elu hetki, kus te tõepoolest olite tugev.

MA OLEN VÕIMAS (vähemalt 5 korda). Mina tuletasin meelde spordivõite raskejõustikus ja püüdsin neid hetki võimalikult elavalt meenutada.

MA OLEN KIIRE JA VASTUPIDAV (vähemalt 5 korda). Meenutasin oma helgeid hetki orienteerumisjooksus, suusatamises, aerutamises jms.

MA OLEN JULGE JA VAPPER (vähemalt 5 korda). Mõni julge ja vapper tegu minevikust. Mina meenutasin hetki Saaremaalt, kui ma üksinda päästsin ära traallaevad puhkenud tormi käest.

MA OLEN ANDEKAS JA EDUKAS (vähemalt 5 korda). Meenutada mõnda eluhetke, kus te just sellisena olete tunnustust võitnud.

(Sellele mantrale võib igaüks lisada uusi momente oma elu tähelepanuväärsetest hetkedest, et anda alateadvusele impulss teie elujõulisusest).

MA OLEN TÄIS ARMASTUST, HARMOONIAT, KÜLLUST JA ÕNNE (vähemalt 5 korda). Meenutades tipphetki minevikust, oma pulmi, esimest armastust jms. Minule meenusid seda lugedes minu pulmad, kus olid kõik need hetked küllaga olemas.

Ja nii kogu see lugu algusest lõpuni vähemalt 10-12 korda.

Mõneminutilise vaheaja järel, uuesti lõdvestunud, lugesin järgmise mantra, mille ma koostasin sihitusega vähktõvest kahjustatud elunditele (iga inimene peaks selle koostama endale individuaalselt olenevalt haiguse asukohast ja iseloomust):

MINU EESNÄÄRE, MINU SUGUELUNDID, KÕIK MINU SISEORGANID (saates neid kõiki mõttega!) on kõikidest haigustest terved, puhtad, valged ja säravad, ilma ühegi plekita, tumeda täpita ja haiguskoldeta, kõikidest parasiitidest ja patoloogilistest rakkudest puhtad ja terved (4-5 korda).

MINU VAAGNALUUD, MINU RISTLUUD, MINU PUUSALIIGESED, MINU ISTMIKULUUD, MINU HÄBEMELUUD, RIBID, JALALUUD (mõeldes nende kõigi peale!) on kõikidest haigustest terved, on üleni terved, valged, puhtad ja säravad, ilma ühegi plekita, tumeda täpita ja haiguskoldeta, kõikidest parasiitidest ja patoloogiatest puhtad ja vabad, terved patoloogilistest rakkudest (4-5 korda).

KÕIK RAKUD, KOED JA NÄRVID, KÕIK LUUD-LIIKMED, KÕIK ORGANID MINU KEHAS on terved ja parasiitidest ning patoloogiast puhtad ja vabad (4-5 korda).

Sest MINU ALATEADVUS LOOB MINU KEHA UUEKS (kujutades alateadvusena ette mõnda lahkunud armast inimest. Minul assotsieerus alateadvus alati enam kui 18 aastat tagasi surnud emana) SUURE LOOJA MÕTTEMUDELI JÄRGI TERVENA JA PUHTANA, VALGENA, SÄRAVANA JA NOORENA. MINU EMA NAGU SÜNNITAKS MIND UUESTI TERVENA, PUHTANA JA NOORENA (4-5 korda). Selle mantra lugemise ajaks seadsin oma silme ette noorepõlve pildi, kus olin üles võetud oma parimas füüsilises vormis.

SEEPÄRAST ON MU TERVIS PAREM KUI KUNAGI VAREM (4-5 korda).

Kogu mantrat lugeda algusest lõpuni vähemalt 10-12 korda.

Kui olete lõpetanud, tuleb tänada LOOJAT , oma alateadvust (kaitseinglit) oma sõnadega. Mina tegin seda järgmiselt: MA TÄNAN SIND, SUUR LOOJA, SINU HELDUSE JA ARMU EEST, ET OLED ANDNUD LÕPMATU TARKUSE, TAHTE JA VÕIME MINU ALATEADVUSELE, MINU KAITSEINGLILE, et nad on minuga, võtavad kuulda minu palveid ja on aidanud mind tervendada, täitnud minu keha uue elujõu ja energiaga selleks, et ma saaksin jätkata oma elutööd ja olla toeks oma perekonnale. Tänu sulle, SUUR LOOJA. Aamen, aamen, aamen.

Seejärel oleks vaja lugeda palve. Mina lugesin alati Meie Isa Palvet ja sellega hommikused ja õhtused meditatsioonid lõppesid.

Kui kedagi häirib pöördumine Looja poole, siis võite olla kindlad, et sellel ei ole mitte mingit pistmist religiooniga.

Vahemärkusena. Enamik maailma religioone on maailmavalitsejate poolt kunstlikult loodud atribuudid vastuolude, segaduste, konfliktide, sõdade ja igat liiki verevalamiste õhutamiseks rahvaste ja riikide vahel. Valdav osa kohutavatest kuritegudest inimeste hävitamisel on toime pandud „usuhulluse“ pärast. Kuigi religioonil, eriti kristlusel, on maailma kultuuriloos olnud kahtlemata ka väga suur positiivne roll (Renessansiaegne maalikunst, muusika, luule, arhitektuur jne). Kuid kahjuks on ka kristluse põhitõed tänapäeval mandunud tavaliseks kommertslikuks kasumijahiks, millel pole enam midagi pistmist inimese vaimsusega. Sama võib öelda tänapäeval võimukandjate poolt sünteesitud haigusetekitajate levitamisega üle maailma (AIDS, linnugripp, seagripp jt), millega lihtinimeste hirmudele toetudes pumbatakse nende taskutest miljardeid oma kaukasse. Religioossete äriplaanide mastaabid ja ajaline kestvus on muidugi mõõtmatult suuremad.

Looja all mõtlen ma Universumi Kõrgemat Aru, kelle tahtele vastavalt toimub kogu elu reguleerimine Maa peal energia-informatsiooniliste väljade energia kaudu, millest oli põgusalt juttu eespool. Kes tahab nendest ja hingede maailmast põhjalikumalt teada, soovitan lugeda (kahjuks jällegi vene keeles!) Michael Newtoni «Путешествия души» ja «Предназначение души». Newtonil on ilmunud ka eestikeelsena „Eludevaheline elu“, kuid see ei ole nii informatiivne kui kaks eelmist.

Nagu ma juba mainisin, olen tundnud tõsist huvi alternatiivsete ravimeetodite vastu, püüdnud leida haiguste tekke põhjuslikke seoseid meie oma mõtete, sõnade, suhtumiste ja emotsioonidega. Sest ravida saab ja ka peaks ainult PÕHJUSEID, tagajärjele võib arst parimal juhul tilgutada joodi, kleepida plaastri või tappa selle mürk-kemikaalidest antibiootikumidega (kaasnähtusena tihti ka haiguse kandja enda!). Ja muidugi haige organ välja lõigata!! Seda osatakse. Seetõttu oli loomulik, et kui Tallinnas minu head kolleegid avasid alternatiivravi ja diagnostikakeskuse, olin ka mina seal toimekana tegutsemas. Aimamata, millist rolli see uus tehnoloogia ja täiesti mittetraditsiooniline mõtlemine minu elus hakkab mängima. Nimelt lõi meie uus keskus kontaktid Venemaa juhtivate TU instituutide ja alternatiivravi keskustega (millised olid varem töötanud ainult armee ja kosmose otstarbeks) ning tellinud neilt täiesti unikaalseid aparaate SEM-TECH (controlled energy materials technology – juhitava energeetilise struktuuriga materjalide tehnoloogia). Need aparaadid on võimelised „salvestama“ inimese rakkude ja organite vibratsioone ning neid organismi tagasi kiirates avaldama stimuleerivat mõju tervetele rakkudele ja hävitades patoloogilisi rakke ja kudesid.

Vahemärkusena olgu öeldud, et Venemaa teadus on paljudes valdkondades Läänemaailma konservatiivsest meditsiinist kaugele ette jõudnud mitte ainult innovaatilisema mõtlemise, vaid ka unikaalsemate tehnoloogiate osas. Aparaadi CEM-TECH tööpõhimõte on järgnev.

Mäluefektiga pooljuhtstruktuuridest koosneva generaatori omadused võimaldavad teha „maatriksfoto“ mistahes objekti elektromagnetilisest kiirgusest – olgu selleks siis terve rakk, patoloogiliselt muundunud koed, mikroorganismid või parasiidid. Seejärel kasutatakse sedasama generaatorit ja mõjutatakse inimest salvestatud kiirgusega. See tähendab viiruste, bakterite ja kahjustatud rakkude patoloogiliste elektromagnetkiirguste mahasurumist välise kiirgusallika mõjul. Haigust põhjustanud mikroorganismid ja haigestunud rakud hakkavad kiduma ja hukkuvad vältimatult. Seejuures ei kannata inimese terved rakud.

CEM-TECH aparaat „salvestab“ kõigepealt sagedusliku informatsiooni kiirguri vahetus läheduses olevate kudede, organite ja rakkude kohta. Salvestav kiirgur põhineb spetsiaalselt väljatöötatud ja meditsiinis hästi tuntud kristallil – galliumarseniidil. Kui kiirgur seadmest lahti ühendatakse, hakkab ta salvestatud informatsiooni ülinõrkade elektromagnetlainetena tagasi genereerima (nn. resonants-taustkiirgus). Kiiratavate lainete sagedused (keskmiselt 45 GHz, so. 45 miljardit hertsi) langevad täpselt kokku organismi rakkude, sh. ka viiruste, bakterite jne sagedustega, mis salvestuse hetkel kristalli läheduses viibisid. Selle kiirguse mõjul toimub mikroorganismide ja patoloogiliste rakkude elutegevuse mahasurumine ja mõne aja jooksul nad hukkuvad.

CEM-TECH aparaadi teiseks töörežiimiks on ülikõrgsagedusliku kiirguse teraapia. Selle põhimõtteks on organismi mõjutamine väga nõrga kõrgsagedusliku kiirgusega, mis on iseloomulik tervetele rakkudele. See tähendab rakule omase normaalse sagedusega vibratsiooni edastamist, nõrgenenud rakud hakkavad toimima tervete rakkudena, sest nende vibratsiooni sagedus muutub samuti normaalseks ja rakkudes toimuvad protsessid muutuvad harmoonilisteks. Pärast seda ei saa haigusttekitavad mikroorganismid ja patoloogilised rakud enam eksisteerida. Seega mõjutab CEM-tehnoloogia makro- ja mikroorganisme üksiku rakutasandil. Elektromagnetlained, mille sagedus vastab rakkude resonantssagedusele, stimuleerivad organismi kaitsevõimet ning hävitavad mikroobe ja viirusi.

See annab võimaluse haigustest jagu saada ilma ülikalleid ja -kahjulikke ravimeid kasutamata või kasutades neid sadu kordi väiksemates doosides.

CEM-tehnoloogia puhul ei ole olemas ravile immuunseid mikroorganisme. CEM-teraapia võimaldab kopeerida mistahes haiguste tekitajate elektron-signaale ja neid tervesse kehasse tagasi kiirates tekitada „elektronimmuunsust“.

Energeetilis-informatsioonilise tervendamise õpetuse kohaselt üks põhilisi postulaate seisneb alljärgnevas: ei ole võimalik organismi haigestumise PÕHJUSEID likvideerida enne, kui organism on vaimselt ja füsioloogiliselt puhastunud, enne kui on avatud tema energia-informatsioonilised kanalid (tšakrad). Just seda kuldreeglit järgides on aparaadi CEM-TECH loojad seadmesse kätkenud idamaise tarkuse kogu arsenali. Aparaat sisaldab tervet hulka patenteeritud ja kliiniliselt katsetatud programme, millistest esimene ongi inimese energeetiliste tsentrite „avamine“ ja teisena lülisamba energiakanalite täielik taastamine. Alles siis võib asuda konkreetsete organismi puhastavate programmide läbiviimisele, millistest peamised on mürkainete väljaviimine organismist, soolestiku, uriini, vere, lümfi, maksa, kõhunäärme, neerude jt. puhastamine, töö alfa-rütmidega, neuro-endokriinprogramm, immuunsust korrigeeriv programm jpt. Anti-infektsioonprogramm hõlmab tervet hulka alaprogramme: viiruslikud infektsioonid, gripp ja teised hingamisteede haigused, puuk-entsefaliit, viiruslikud hepatiidid, seenhaigused, soolestiku infektsioonid, tuberkuloos jt. Omaette osana sisaldab aparaat parasiitidevastast programmi, allergiavastast programmi, erinevatest sõltuvustest vabanemise programmi, traumade kiire paranemise programmi jne. Täiesti unikaalne on aparaadi võime vett ja teisi (toidu)aineid struktureerida, kanda neile informatsiooni eelnevalt salvestatud vibratsioonidest. Nii näiteks on võimalik aparaadiga „salvestada“ informatsioon mõnelt väga kallilt ravimilt, kanda see joodavale veele või asetada kiirgur haigele kohale ning haiged rakud võtavad selle info vastu analoogiliselt organismi viidud kalli ravimiga. Kui ravimi enda manustamisel kaasnevad praktiliselt alati ülikahjulikud kõrvaltoimed tervetele kudedele, siis raku tasandil edastatud info (tervendav vibratsioon) mõjub ainult haigestunud rakkudele.

Minu isiklikus tervise taastamise programmis oli hädavajalik sellise unikaalse aparaadi omamine. Aparaadi kalli hinna (16000 krooni) tõttu polnud selle ostmine jõukohane. Appi tuli hea sõber, kes oli oma tervise seadmega taastanud ja laenas mulle enda oma kasutamiseks kuni tervenemiseni. Muide, ei mina ise ega ka minu lähedased sõbrad ei ole lasknud enda teadvusse (järelikult ka alateadvusse) selle haiguse fataalsust. Vastupidi, nad usuvad siiralt, et ma saan sellest võitu ja nende poolt edastatud usk ning positiivne energia aitab mul enda alateadvusega paremini hakkama saada.
Niisiis, septembri keskpaiku, just siis, kui minu PSA suuruseks oli mõõdetud 135,9, sain enda käsutusse CEM-TECH aparaadi. Alustasin kohe täisprogrammidega enda organismi puhastamiseks: tšakrad, selgroog, soolestik, uriin, veri, lümf, parasiidid, neuro-endokriin, immuunsus, maks, sapipõis, kõhunääre ning paralleelselt hakkasin aparaadi KBЧ (крайне высокие частоты – ülikõrged sagedused) -režiimis töötlema kõiki haigusest haaratud piirkondi.

Nii kestis intensiivne alateadvuse mõjutamine ja aparaadiga keha tervendamine kuni 15. oktoobrini (vähemalt 3-3,5 tundi iga päev). Selleks ajaks olid tugevad valud eesnäärmes ja niudepiirkonnas peaaegu kadunud, oli jäänud ainult ebameeldiv pakitsus, mida ei saanud võrreldagi suviste valudega. Otsustasin teha uue PSA analüüsi. Perearst oli algselt veidi skeptiline, arvates, et kuu ajaga vaevalt midagi oluliselt muutunud on. Kuid kui järgmisel päeval analüüsi tulemused näitasid PSA suuruseks 19,2 (7 korda väiksem kui kuu aega tagasi!) ja vere pilt võrreldes eelmise analüüsiga oli muutunud väga heaks, siis nimetas ta seda „arstiteaduse imeks“. Ja et tema küll poleks osanud oodata sellist muutust! Mina vastasin, et minu jaoks polnud siin mingit üllatust, et ma ootasingi PSA olulist langust. Ning et minu arvates Lääne arstiteadus imesid ei sünnita, imesid teevad inimesed ise ja paraku ka ainult need, kes usuvad ja oskavad kasutada Idamaade tarkusi.

Minu programmi kuulus peale alateadvuse mõjutamise ja CEM-TECH aparaadi kasutamise veel naturaalsete looduspreparaatide manustamine. Mul õnnestus leida Peterburis üks ökoloogiliselt puhaste loodustoodete apteek, mis kaupleb eranditult keemiavabade looduspreparaatidega. Nii kurvastav, kui see ka pole, erinevalt Eestist on lääneriikides ja ka Venemaal palju homöopaatilisi ja loodustoodete apteeke. Ei, need ei ole meile tuttavad „Loodusannid“ ja teised sellenimelised. Need on spetsialiseerunud ainult sihtotstarbeliste looduslike ravipreparaatide müügile, milliseid toodetakse ökoloogiliselt puhastes piirkondades superkaasaegset nanotehnoloogiat kasutades. Valisin sealt endale spetsiaalselt kaugelearenenud vähkkasvaja taandamiseks mõeldud preparaadid. Nendeks osutusid:

TŠAAGA ehk KASESEENE TEE, mis pidurdab halvaloomuliste kasvajate arengut, põhjustab nende järkjärgulist regressiooni ja aeglustab metastaaside arengut. Kaseseene teed valmis preparaadina, valmistatud nanotehnoloogia alusel, toodetakse ainult Venemaal.

AGARIK (ka Brasiilia või nõiduslik AGARIK), mis kujutab endast kõrgel mägedes (Brasiilias) kasvavatest tillukestest seentest valmistatud preparaati. On eriti efektiivne onkoloogia hilistel staadiumitel, ka kiiritus- ja keemiateraapiale järgneval taastumisel.

MEITAKE (nimetatakse ka Jaapani geišade seeneks). Aitab pidurdada hea- ja halvaloomuliste kasvajate arengut ning pikemal kasutamisel need täielikult kaotada. Väga tõhus ka kaalu langetamisel.

TRUTOVIK on leheline seen, mida kasutatakse hea- ja halvaloomuliste kasvajate raviks, omab sellistel puhkudel äärmiselt tugevat ravitoimet. Kasutatakse veel järgmiste haiguste puhul: infektsioonid (gripp, viirushaigused, tuberkuloos jt.), neerude ja kõhunäärme, mao- ja soolestiku, hingamisteede (pleuriidid, bronhiidid, kopsupõletik jt.) raviks, ka haavade ja paisete kiiremaks paranemiseks. Erakordselt efektiivne kasutamiseks kaalu langetajatele.

Ka neid preparaate toodetakse Euroopa riikidest põhiliselt Venemaal.

Peale nimetatud „importpreparaatide“ olen kasutanud ka meil Eestis kättesaadavaid looduslikke vahendeid. Tooksin siin ära mõned nn. ravitseja-vanaema retseptid:

Vähihaiguse raviks

1. osa: 25 grammi raudrohtu, 25 grammi männipungasid, 25 grammi ussipaju. Kallata see üle 1,6 liitri keeva veega ja jätta tõmbuma 2 päevaks. Seejärel kurnata ning lisada 4 väikest pudelitäit kaseseene ekstrakti.

2. osa: 1 liiter aaloe mahla, 500 grammi mett, 400 grammi piiritust ja 500 grammi suhkrut.

Segada mõlemad osad kokku ja juua 3 korda päevas 1 supilusika kaupa pool tundi enne sööki.

II Vähkkasvaja taandamiseks

1. osa: kaseurvad – 100 grammi, männipungad – 100 grammi, teeleht – peotäis, nõges – peotäis, kibuvitsamarjad – peotäis, naistepuna – peotäis. Kogu segu panna emaileeritud kastrulli ja kallanud peale 3 liitrit külma vett, keeta keskmisel tulel 1 tund. Siis katta tihedalt kaanega ja jätta seisma 24 tunniks. Seejärel kurnata läbi marli suuremasse nõusse.

2. osa: 750 grammi mett, 0,5 liitrit värsket aaloe mahla, 1 liiter konjakit või 0,5 liitrit piiritust, 25 grammi apteegi ussipaju nastoikat ja 100 grammi befungiini.

Segada mõlemad osad kokku puulusikaga ja jätta kolmeks ööpäevaks seisma jahedasse, pimedasse kohta.

Juua 4 korda päevas 1 supilusikatäis korraga 15-20 minutit enne sööki.

Ilmselt on minu tervenemisele avaldanud mõju ka sagedane viibimine ja mediteerimine oma aeda ehitatud püramiidis (Suure Püramiidi täpne koopia) ning paljude haiguste profülaktikaks kasutatava Hiina mereriisi tee joomine.

Samal ajal, kui Eestis on „homöopaatiast ja alternatiivravist olnud ülikoolis mõned fakultatiivsed loengud, mida keegi tõsiselt ei võtnud“, on mujal maailmas hakatud järjest enam tähelepanu pöörama alternatiivravi meetoditele, millistest tõhusaim on kahtlemata homöopaatia. Umbes aasta tagasi oli Maire Aunastel saade kellestki naisarstist, kes oli loobunud traditsioonilisest arstipraksisest, läbinud iseseisvalt (vist Venemaal) homöopaatia arsti koolituse ja avanud oma alternatiivravi kliiniku. Nagu enamikke Aunaste külalisi, näidati ka teda „kallutatuna“ normaalsest, kuigi Aunaste enda sümpaatia kuulus jäägitult temale. See näitab, et siiski mingid väga arglikud arusaamise alged hakkavad ühiskonnas toimima, kuigi arstide kõrvade vahele on sealt vist veel väga pikk tee.

Novembri lõpuks 2009 olin enda poolt paika pandud individuaalset raviprogrammi jätkanud 2,5 kuud. Esimese kuu jooksul järgisin siiski uroloogi ettekirjutust ja võtsin kuulekalt tema poolt väljakirjutatud hormoontablette Androcur. Need tekitasid äärmiselt ebamugavat allergiat, naha punetust ja sügelemist ning lõpuks ka rinnanibude valulikkust ja suurenemist ning juuste väljalangemist. Otsustasin hormoontablettide manustamise lõpetada, sest vastavalt tablettidele lisatud infolehele, on Androcuri toimeks ainult seksuaalfunktsiooni allasurumine. Arutlesin puht-loogiliselt: kui kasvaja on väljunud eesnäärme piirkonnast, siirded on kahjustanud juba liikmeid, luid ja siseorganeid, milline kasu oleks siis neil liikmetel, luudel ja organitel eesnäärme funktsiooni pärssimisest? Ilmselt ei mingisugust! Samuti nagu poleks kasu ka kastreerimisest, mida kõrgelt õpetatud uroloog täie tõsidusega soovitas!? Aga arvatavasti muude arukate asjade kõrval ei oma ka loogika ametlikus meditsiinis mingit kandepinda.

Niisiis, järjekordse vereproovi PSA taseme määramiseks andsin 27. novembril. Tulemused osutusid järgmiseks:

PSA – 15,346 (vähenemine eelmise näiduga võrreldes 4 ühiku võrra);

F PSA – 1,302;

Testosteroon – 7,5 (normi alumine piir);

Kreatiniin – 91 (juba normi piires);

Veri – väga hea.

Kas PSA näitaja vähenemist 4 ühiku võrra 1,5 kuuse intensiivse omaravi tulemusel võis lugeda positiivseks? Igal juhul, sest vähkkasvaja taandumine oli alanud ja jätkus mitte küll nii intensiivselt kui esimese kuu jooksul, kuid tervenemise protsess oli ilmselt muutunud pöördumatuks. Kui veel arvestada fakti, et möödunud periood oli mulle emotsionaalselt väga kurnav (naiseema viimased elunädalad, tema surm ja matused), lisaks veel tugev külmetus (sh. ka eesnääre!) ja haigestumine, siis võisin lugeda tööd iseendaga sel perioodil igati õnnestunuks.

Võisin juba täie julgusega ütelda, et kolme kuu jooksul saadud kogemus (mediteerimine, töötamine oma alateadvusega, CEM-TECH aparaadi võimaluste täielik ärakasutamine, tervendavate looduspreparaatide leidmine ja manustamine) oli mul aidanud saavutada enesekindlust ja veendumust, et minu haigus on täielikult minu enda kontrolli all. Väga oluline on iseendale (ja ka teistele!) sisendada, et sinu haigust pole olemas! Need vähesed sõbrad, kellele olen oma haigusloo usaldanud, küsisid varem kohtudes alati murega: „Kuidas tervis on?“ Nüüd nad enam ei küsi, sest olen alati vastanud: „Täiesti minu enda kontrolli all. Minu jaoks pole minu haigust olemas ja soovin, et seda poleks ka teie jaoks olemas“.

Detsembri lõpuks olin saavutanud juba nii hea enesetunde, et otsustasin uuesti tööle minna. Seda põhiliselt selleks, et end veidikenegi materiaalselt kindlustada kallite alternatiivravimite ostmiseks. Olin ka peaaegu veendunud, et minu tervenemine on muutunud pöördumatuks ja mul pole vaja enam nii tugevasti pingutada. Teatavasti oli jaanuar ääretult külm ja ka töö pingeline ning päevad venisid öötundideni. Kannatas ravimine, ei jäänud piisavalt aega mediteerimiseks, lõppesid maarohud ja CEM-TECH aparaadiga töö jäi soiku. Varsti hakkasin jälle tundma valu kubemes ja puusaliigestes. Kui jaanuari lõpus käisin uuesti uuringutel, oli PSA näit taas tõusnud 100-ni. Perearst lõi häirekella ja ma ise ka otsustasin taastada endise ravirežiimi. Sain aru, et liialt vara olin jäänud uskuma surmahaiguse taandumist ja lõpetanud raviprogrammi. Muutsin täielikult oma töörežiimi, esikohale seadsin jällegi raviprogrammi täieliku täitmise ja tulemused ei lasknudki end kaua oodata. Veebruari lõpuks oli PSA taandunud 47-le, märtsi lõpuks 29-le ja aprilli lõpus näitas PSA juba 8. Normist oli puudu veel 4 ühikut. Minu raviarst rõõmustas koos minuga ja ilmselt hakkas ka juba uskuma alternatiivravi imettegevat võimet. Sain selgeks ka tõsiasja, et isegi PSA taandumisel normi piiresse pean endise innuga jätkama oma raviprogrammi, sest vähkkasvaja täielik väljaravimine pole mõne kuuga ilmselt ka alternatiivmeetoditega võimalik. Jätkasin oma raviprogrammi täie pühendumusega. Mai lõpus näitas PSA 5,4, juuli lõpuks aga juba 4,4. Tegin juulis ka uue sonograafia. Möödunud aasta augustis enam kui viiekordseks suurenenud eesnääre oli taandunud peaaegu tavamõõtmeteni, selles olid kadunud sõlmed ja kõvenenud kohad.

Praeguseks tean, et täieliku tervenemiseni on vaja veel palju pingutada. PSA number 4,4 on veel normaalsest suurem (norm 0-4), kuid haiguse kulg on nüüd jälle täielikult minu enda kontrolli all ja see annab jõudu. Selleks, et vähkkasvaja kolded vaagnaluudes, ristluudes, puusaliigestes, istmikuluudes, häbemeluudes, ribides ja jalaluudes ning paljudes siseorganites (nagu näitas magnet-resonantsuuring) hakkaksid pöördumatult taanduma, on vaja üliinimlikku pühendumust ja meeletut tööd. Kuid mäng on küünlaid väärt! Kaalul on mitte vähem kui elu.

Ma olen täis energiat, veendumust ja jõudu jätkata endaga tööd kuni organismi täieliku puhastumiseni vähikolletest. See töö võib kesta veel pool aastat, võib-olla aasta või rohkem, kuid tulemus on juba praegu mul silme ees.

Olen oma loo kirja pannud lohutuseks ja lootuseks kõigile neile, kes seisavad minuga sarnaselt fataalse paratamatusega silmitsi. See on piinav alanduse, abituse ja võimetuse tunne, kui arst teeb teatavaks kohutava sõnumi: „Liiga hilja. Meie ei suuda teid enam päästa“. Mina aga kinnitan teile: see, mida ei suuda arstid, suudate teie ise!! Kui te armastate piisavalt elu, iseennast ja oma lähedasi, kui teil on küllaldaselt meelekindlust, võimet mobiliseerida oma tahet, teadvust ja alateadvust ning usku alternatiivmeditsiini võimalustesse (CEM-TECH aparaat, homöopaatia ja looduspreparaadid)! Siis taanduvad kõik tavameditsiini postulaadid ja muutuvad põrmuks nende poolt pandud diagnoosid, teie ise muutute oma elu ja tuleviku peremeheks, iseenda arstiks ja põetajaks. Vaja on ainult väga tugevasti tahta! Ja uskuda iseenda võimetesse!

See on minu sõnum kõigile saatusekaaslastele. Kui keegi leiab minu ridadest mõndagi temale vajalikku või järgimist väärt olevat, olen rõõmuga nõus enda kogemust jagama, aitama alustada rasket iseenda leidmise ja usaldamise teed. Olen avatud ja vastan teie kirjadele, kui pöördute minu poole konsultatsiooni sooviga või otsese abipalvega. Minuga võib võtta ühendust e-maili teel: valter@saask.ee.

Soovin kõigile usku iseendasse, veendumust oma alateadvuse jõusse, pühendumust ning järjekindlust alustatud tee lõpuni käia.

Teie lootusetu vähihaige augustis 2009 ja tervenev energiat täis härrasmees augustis 2010.


Olen ise samal meetodil end tervendanud ning astusin välja rängast haigestumisest 5e päevaga.

Tegin läbi 6 kuulise sügava uurimustöö, kuidas selline tervenemine minu kehas sai aset leida ning panin kokku tervendava programmi, kuidas saad sina end samuti tervendada. 

Programmi jupid on ka võimalik eraldi tellida ning mõned osad võib ka silmast-silma läbi töötada


- Evelin Vahter

>> Minu lugu <<Soovin end tervendada!Eelmine
Lõpuks on leitud tõendid, et vähk on inimeste loodud haigus
Järgmine
Kõige võimsam looduslik antibiootikum

Kirjuta esimene kommentaar

Email again: