Kuidas vabaneda emotsionaalsetest kannatustest nagu mure, painavad mõtted, konflikt, foobia, ärevus või paanika ja saada tagasi, sisemine rahu, vabadus- ja õnnetunne?


Hankige juhendid:
"Sisemine dialoog ärevuse seljatamiseks"
enda toetamiseks või arendamiseks
*Juhendid on sobilikud täiskasvanutele, noorukitele ja lastele!

2 juhendit - tavahind 50€ (≈ $54)
ERIPAKKUMINE:
2 juhendit + 2 vabastustehnikat

7€ (≈ $8)

Lisa ostukorvi
**Stripe, Paypal, deebet-, krediitkaart või arvega maksevõimalused. Online saadetis e-mailile 24h jooksul arve laekumisest. Vajalik rämpspostkasti kontrollimine!


Juhend I.
Ärevus, ärevushäire, muretsemine, ülemõtlemine ja sellest vabanemine

Lihtne sisemise dialoogi juhend, kuidas lahustada ärevust või ärevushäiret, muretsemist, ülemõtlemist või sisemist rahutust
** Ühekordne makse, müük on tagastuseta (loe, vaat või kuula pdf + mp4 formaat)

Lihtne nõustamise näide sellest, kuidas viiruse hirmus või muude murede korral end ja oma lähedasi dialoogi abil lihtsalt ja kiirelt toetada, et võimaldada rahuneda.

Sisaldab: 12 lk
Formaat: pdf + mp4 (trükis + videosalvestus)
Videosalvestuse pikkus: 11,34 min
Lae pdf juhend oma arvutisse või loe, vaata ja kuula salvestust e-keskkonnas
Mul ei ole koroonahirmu, aga kasutasin dialoogi põhja enda probleemide jaoks ning sain mitmele emotsioonile jälile. Kuna olen TMK-d õppinud, siis proovisin vabastada need emotsioonid ja läksin seejärel dialoogiga edasi. Sellega saab päris kaugele minna. Lõpus tuli tänulikkus :)
- Riina


Juhend II:

Ärevuse seljatamise juhend

Lihtne sisemise dialoogi juhend, kuidas lahustada ärevust või ärevushäiret, muretsemist, sisemist rahutust, ülemõtlemist - uinumisraskuste või unetuse näitel.
** Ühekordne makse, müük on tagastuseta (loe, vaat või kuula pdf + mp4 formaat)

Lihtne nõustamise näide sellest, kuidas ärevuse, muretsemise või muude probleemide murede korral end ja oma lähedasi dialoogi abil lihtsalt ja kiirelt toetada, et võimaldada rahuneda.

Sisaldab: 132 lühislaidi (kiire slaidivahetus, lihtne jälgida)
Formaat: pdf + mp4 (trükis + videosalvestus)
Videosalvestuse pikkus: 18,28 min
Lae pdf juhend oma arvutisse või loe, vaata ja kuula salvestust e-keskkonnas


2 juhendit -
tavahind 50€ (≈ $54)
ERIPAKKUMINE:
2 juhendit + 2 vabastustehnikat

7€ (≈ $8)

Lisa ostukorvi
**Stripe, Paypal, deebet-, krediitkaart või arvega maksevõimalused. Online saadetis e-mailile 24h jooksul arve laekumisest. Vajalik rämpspostkasti kontrollimine!Haara võimalusest ja õpi,
kuidas aidata või tervendada ennast ning oma lähedasi
!

Juhendid ja plaanid põhineb tõestisündinud lool,
isiklikul kogemusel ja tervenemisel

🤍
Koostanud: Evelin Vahter
Nõustaja & konsultant
Soovin Sulle tervistavat teekonda!
LAHTIÜTLEMINE: kõik sellel lehel loetletud tulemused ei garanteeri aga teie tulemusi, mille saate, kui ostate EVELIN VAHTER OÜ-st või selle kaudu. Need on Evelin Vahter'i tõsielul põhinevad tulemused, kuid neid kasutatakse ainult näitlikul eesmärgil. Need materjalid on mõeldud üksnes hariduslikel eesmärkidel. Pole mingit lubadust ega garantiid, et saate selles materjalis oleva teabe abil terveks või taastutud. Materjal ei ole meditsiiniline nõuanne. Teie edu nende sammude järgimisel sõltub teie taustast, eelnevatest teadmistest, pingutuste tasemest ja muudest teguritest. Olen astunud kõik mõistlikud meetmed tagamaks, et videos esitatud teave ja ressursid on õiged. Konsulteeri vajadusel alati oma arstiga!
#tervis #terviseärevus #sotsiaalärevus #kriis #läbipõlemine #eneseabi #haigus #ärevus #ärevushäire #paanika #paanikahäire #paanikahoog #ovethinking #tervendus #tervendaja #hingehoid #meditatsioon #GAD; #OCD #ulemotlemine #anxiety #anxietyattack #panic #panicattack #worry #overthinking #healing #health #panicdisorder #sotsiaalnearevus #anxietydisordertreatment #socialanxiety #burnout #meditation #suicide #depresioon #depression #sleepdisorder #unehaire, #rahustid #sedatives #sleepingdisorder #insomnia #unetus #arevusesumptomid