Inimkonna teadvus on ärkamas: teadlased on tõestanud, et maakera Schumanni resonants on kiirenenud

Vanad India rišid kutsusid sagedust 7,83 Hz ka om-sageduseks. Juhtumisi on see ühtlasi emakese maa loomulik südamerütm, mida tuntakse ka Schumanni resonantsi nime all. Wikipedia kohaselt tähendab Schumanni resonants ülemaailmseid elektromagnetilisi võnkeid, mis on ergastatud välgulöökidest maapinna ja ionosfääri vahel.

See võnkesagedus on aastaid püsinud stabiilselt 7,83 Hz ringis vaid kergete kõrvalekalletega. 2014. aasta juunis see kõik aga pealtnäha muutus. Vene kosmoseseire süsteemi andmetel tõusis võngete aktiivsus ühtäkki järsult 8,5 Hz kõrgusele.

Sellest ajast saadik on esinenud päevi, mil Schumanni resonants on kiirenenud lausa 16,5 Hz piirini (tavaliselt on võnkegraafik enamjaolt sinine ja vaid pisut roheline, valget ei esine).

Esialgu arvati, et viga on mõõteseadmetes, aga hiljem tehti selgeks, et andmed on täpsed. Kõik tahtsid teada, mis küll põhjustas seda muutlikult ja järsult tõusvat aktiivsust.

Kas Maa võnkesagedus on kiirenemas? Kuna Schumanni sagedus on väidetavalt "ühel lainel" inimajude alfa- ja teeta-tasandiga, võibki see kiirenemine olla põhjuseks, miks meile sageli tundub, nagu aja kulg oleks kiirenenud ning sündmused ja muutused meie elus juhtuvad üha sagedamini.

Need muutuvad resonantsid on loomulikus korrelatsioonis inimeste ajulainete tegevusega. Teisisõnu öeldes tähendab see, et meiegi oleme muutumas. Mitmeid aastaid tagasi sain ma väljaõppe EEG neuro-tagasiside alal, seega uurisin nüüd, mida need kiirenenud sagedused võivad meile öelda inimeste evolutsioonilise arengu kohta.

7,83 Hz sagedus on alfa/teeta tasand - pingevaba ja unelev seisund, otsekui neutraalne puhkeolek millegi juhtumise ootuses. Sagedus vahemikus 8,5-16,5 Hz viib inimese välja teeta-tasandilt rohkem täielikule ja rahulikule alfa-tasandile, kus hakkavad ilmuma kiiremad ja erksamad beetasagedused (see on korrelatsioonis kognitiivselt ja aeglaselt üles ärkamisega). Kuna Schumanni resonantsis esinesid järsud hüpped vahemikus 12-16,5 Hz (valged alad pildil), oli see avastus minu jaoks eriti huvitav.

Neuro-tagasiside alal kutsutakse vahemikku 12-15 Hz sensoorse motoorika rütmi (SMR) sageduseks. Tegemist on ideaalse "ärkvel rahu" tasandiga. Meie mõtteprotsessid on selles vahemikus selgemad ja paremas fookuses ning me suudame püsida "vooluga kaasas" ja "asjadega kursis".

Teisisõnu öeldes on emakese maa võnkesagedus muutumas ja ehk oleme muutumas ka meie ise. See võib olla üheks märgiks paljudest, mille kohaselt on kogu inimkond ÄRKAMAS.

Teadlaste raporti kohaselt on Maa magnetväli - mis võib mõjutada Schumanni resonantsi -viimase 2000 aasta vältel aeglaselt nõrgenenud, seda iseäranis viimase paari aasta jooksul.

Täpset põhjust ei tea keegi. Kuulsin ühelt targalt vanalt India teadjamehelt, et Maa magnetväli loodi iidsete olendite poolt selleks, et tõkestada meie ürgsetel mälestustel meile meenutamast me tegelikku päritolu. Seda tehti selleks, et inimeste hinged saaksid kogemustest õppida oma vabast tahtest, ilma et neid piiraksid minevikumälestused.

See teadjamees väitis, et muutused magnetväljas on nüüd neid mälutõkkeid lahti päästmas ning inimesed võivad suurendada oma teadlikkust kõrgema tõe mõistmiseks. Loor on meie silme eest tõusmas. Oleme silmaklappe ära võtmas. Kui väide vastab tõele, tõstatab see veelgi intrigeerivamaid küsimusi.

Mis ka juhtumas poleks, selge on see, et võngete kiirenemine võib inimestes põhjustada suuremat väsimust, kurnatust, nõrkust, masendust ja veidrat enesetunnet, sest me tõstame omaenda sagedust, et uue Maaga paremini "ühele lainele" häälestuda.

Kohanemine ei ole alati tingimata lihtne protsess, aga pidage meeles, et see kõik on osa teie enda ainulaadsest ÄRKAMISEST.

Tõlkinud: Joonas Orav

Allikas: www.theeventchronicle.com

Allikas: alkeemia.ee

Ajulained - Alar Tamming

https://www.slideshare.net/alartamming/ajulained-alar-tamming

Aitan sul leida väljapääsu murest, stressist, kriisist, üksindusest, läbipõlemisest, foobiast, konfliktidest, kodu-, lähisuhtevägivallast, ärevusest, ärevus- ja paanikahäirest või kehalistest haigustest, et taasühineda oma kaotatud Minaga ja pöörduda tagasi oma sisemise rahu ja heaolutunde juurde.

Meetod, mida ma kasutan, aitab sul ületada raskusi, õppida minu sarnastest kogemustest, saada juhiseid ja tuge, et tulla toime oma looga ning saavutada tervenemine, taastumine, rahu ja õnnetunne..

Loe rohkem..

Eelmine
Linaseemneõli
Järgmine
Nõustamisteenused Töötukassa toetusel

Kirjuta esimene kommentaar

Email again: